naprawy kół i wulkanizacja na telefon Opole, Brzeg, Krapkowice, Góra Św. Anny
naprawa kół z dojazdem do klienta Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Strzelce opolskie

tel. 881 232 883

Firma

RC Opony Rafał Chmurski to firma oponiarska z siedzibą we Wrocławiu. Założona w roku 2014, korzysta z ponad dwudziestoletniego doświadczenia właściciela, który wiedzę i zawodowe szlify zdobywał w Irlandii i Anglii (m.in w Tyremen Ltd UK), uczestnicząc w największych inwestycjach europejskich.

Wybór modelu działania opartego na mobilnych warsztatach to nie przypadek. To wyzwanie, które bez odpowiednich umiejętności i predyspozycji byłoby ryzykowne zarówno dla właściciela firmy, jak i Klientów. Rzeczywistość natychmiast weryfikuje słabości, gdy trzeba działać szybko, skutecznie, w każdych warunkach pogodowych dnia i nocy, pod presją, często z dużą dozą improwizacji. To nie jest lekka praca w białych fartuchach!

RC Opony z powodzeniem radzi sobie od lat na polskich drogach i budowach. Z tego powodu rozszerzyliśmy zasięg działania i polecamy nasze usługi na obszarze województwa opolskiego. Specjalizujemy się w obsłudze ciężkich maszyn kołowych, budowlanych i rolniczych, ciężarówek, koparek, ładowarek i ciągników.

Nie ma znaczenia gdzie nastąpiła awaria. Jesteśmy mobilni, działamy szybko i skutecznie.

CAŁODOBOWY SERWIS KÓŁ W OPOLU

DOTRZEMY PIERWSI DO MIEJSCA AWARII!

w każdych warunkach - na trasie - na budowie - na parkingu

wulkanizacja mobilna na telefon w Opolu
pogotowie wulkanizacyjne 24h opolskie
naprawy ono i kół sprzęt budowlany ciężarówki Opole, autostrada A4

© 2021 RC OPONY Rafał Chmurski
54-530 Wrocław
ul. Adamczewskich 2

with MAYDAY